1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych. W miesiącu lipcu będziemy modlić się: Za wszystkich podróżujących i wypoczywających na wakacjach, aby Boża Opatrzność nad nimi czuwała, aby zdrowo i bezpiecznie odpoczęli
  2. Msze św. w tym tygodniu: w Karsiborze w poniedziałek o godz. 17.00 ; w Golcach w środę o godz. 17.00 ,Dębolęka w czwartek o godz. 17.00 oraz w Rudkach o godz. 18.00 (powołaniowa)  w Karsiborze piątek o godz. 17.00 i   sobota o godz. 9.00 w Rudkach w Karsiborze o 16.00 (popogrzebowa) i w  Laskach Wałeckich sobota o godz. 17.00 (msza niedzielna)
  3. W najbliższy czwartek w Rudkach o godz. 17.00 z racji I czwartku miesiąca msza powołaniowa o Najwyższym Kapłanie. Zapraszam na modlitwę wszystkich, którym bliski jest temat powołań i modlitwy za duszpasterzy. Po mszy Litania do Chrystusa Najwyższego Kapłana i spotkanie na pebanii grupy powołaniaowej.
  4. w sobotę 6 lipca od 10.00 odwiedzę chorych i starszych z posługą sakramentalną.
  5. Kancelaria w tym tygodniu nie będzie czynna (w sprawach pilnych proszę kontaktować w innym terminie)
  6. Rudki: dziękuję za ofiary na tabernakulum : w minionym tygodniu wpłacono 2230 od początku zbiórki 3850 zł.
  7. Karsibór: otrzymaliśmy informację odnośnie remontu okien w kościele: zwykłe szkło 1000 zł za okno ; szkło ornamentowe bezbarwne 1500. Oferta z przygotowaniem   czyli    zdjęcie  szkła , oczyszczenie ram , pomalowanie ram / kolor zielony/ oraz wstawienie  szkła  – cena  3000 w przypadku  szkła białego  lub  3500  szkło  ornament . Obecnie stan konta: 29000 zł.
  8. Po mszy do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego. Dziękuję wszystkim, którzy w ubiegłym tygodniu sprzątali świątynie i ozdabiali je kwiatami.
  9. Wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii serdecznie witam i życzę miłego wypoczynku.