1. Msze św. w tym tygodniu: Dębołęka w czwartek o 17.00 . piątek w Karsiborze o 17.00  w sobotę  msza w Laskach Wałeckich (msza niedzielna) o godz. 17.00.

1. W przyszłą niedzielę na mszach okazja do spowiedzi (zachęcam zwłaszcza dzieci i młodzież do skorzystania z tego sakramentu) Zapraszam na mszę św. w niedzielę (1 września) dzieci i młodzież – będzie to zarazem msza rozpoczynająca nowy rok szkolno-katechetyczny.

1. Za Tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca – w miesiącu wrześniu modlimy się : za dzieci i młodzież oraz wszystkich katechetów i nauczycieli, a także za rodziców, aby nie zaniedbywali chrześcijańskiego modelu wychowania dziecka i rodziny .

1. Kancelaria Parafialna czynna w czwartek 18.00 – 19.00.

1. Caritas parafialna na dzień 21 września przygotowuje Parafiadę połączoną ze świętem ziemniaka. W Gablotach możemy zapoznać się z plakatem zapraszającym na to wspólne świętowanie.

1. Chorych i starszych odwiedzę z posługą sakramentalną za dwa tygodnie 7 września.

1. Rudki: składam serdeczne podziękowanie paniom, które zaangażowały się w przygotowanie i rozprowadzenie produktów kulinarnych dzięki którym zebraliśmy brakującą kwotę do spłacenia pożyczki na tabernakulum. Zebrano 6900 zł.

1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i posprzątanie świątyń i przyozdobienie kwiatami. Po mszy do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego.