1. Przeżywamy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zarazem kończymy w liturgii Kościoła okres wielkanocny.
  2. Wczoraj w Karsiborze grupa dzieci po raz pierwszy przyjęła do swego serca Pana Jezusa. W tym miejscu jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego, duchowego przeżycia tej uroczystości. Dziękuje rodzicom za dar ołtarza. Biały Tydzień rozpoczynamy od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. W piątek po mszy poświęcenie obrazków komunijnych i pamiątek, które dzieci otrzymały z racji I komunii świętej.
  3. Karsibór: Dziś przeżywamy uroczystość Rocznicy I Komunii.
  4. Liturgia mszy św. w tym tygodniu: Biały Tydzień – Karsibór (poniedziałek–piątek, godz. 18.00), ponadto: Poniedziałek – Karsibór, godz. 17.00 (popogrzebowa); Wtorek – Rudki, godz. 17.00; Czwartek – Dębołęka (popogrzebowa) godz. 17.00; Piątek – Karsibór, godz. 17.00 – po mszach nabożeństwa majowe; Sobota: Karsibór godz. 16.00  (chrzest) i Laski W.  godz. 17.00 (msza św. niedzielna).
  5. W piątek o godz. 15.30 w Ośrodku w Iłowcu spotkanie z młodzieżą (spowiedź i nabożeństwo nałożenia krzyży)
  6. W przyszłą niedzielę na każdej mszy okazja do spowiedzi (przede wszystkim kandydaci do bierzmowania, rodzice i bliscy kandydatów)) – a o godz. 18.00 w Karsiborze próba generalna (obecność wszystkich obowiązkowa). Bierzmowanie w poniedziałek 27.05.2024 – w Karsiborze.
    W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Trójcy Przenajświętszej jedną z prawd i tajemnic naszej wiary.
  7. Dyrektor Administracyjny Wyższego Seminarium Duchownego przysłał list  z podziękowaniami za zbiórkę ofiar na Seminarium w Koszalinie. Kleryk który przyjechał do nas w Niedzielę Dobrego Pasterza (21 kwietnia)  zebrał po mszach kwotę 1561, 60 zł.
  8. Dziękuję rodzinom, którzy sprzątali nasze świątynie. Rodziców kandydatów do bierzmowania proszę o posprzątanie świątyni w Karsiborze w najbliższą sobotę o godz. 18.00. Po mszy do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego.