1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca: po mszy zmiana tajemnic różańcowych w miesiącu październiku modlimy się o ducha modlitwy dla naszych rodzin, a zwłaszcza o umiłowanie modlitwy różańcowej ”.
  2. W tym tygodniu rozpoczynamy we wtorek miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie odprawiać będziemy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem po mszy w te dniu kiedy w danej miejscowości jest msza święta. W czwartek różaniec dla dzieci w Dębołęce o 16.30 oraz w piątek w Karsiborze również o 16.30. W niedzielę zaś proszę przedstawicieli Żywego Różańca o poprowadzenie modlitwy różańcowej 15 minut przed mszą św.  Zachęcam do wytrwałego odmawiania tej modlitwy, zwłaszcza w rodzinach.
  3. Poświecenie różańców dzieciom komunijnym 7 października w Karsiborze o 17.00.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Gromadzimy się tym razem z grupą powołaniową na mszy w Golcach o godz. 17.00. – po mszy Litania do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana – adoracja, modlitwa różańcowa w intencji kapłanów i nowych powołań.
  5. W sobotę od godz. 10.00 odwiedziny chorych i starszych z posługą sakramentalną.
  6. Msze św. w tym tygodniu:   wtorek 17.00 ; w środę w Golcach o 17.00 (msza Żywego Różańca z niedzieli 6.10) i w czwartek  w Golcach o 17.00 (msza powołaniowa)  ; w piątek w Karsiborze o godz. 17.00.  W sobotę w Rudkach o godz. 9.00 i o  godz. 17.00 w Laskach Wałeckich (msza niedzielna) NIE BĘDZIE MSZY ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ (06.10) WGOLCACH (rezerwacja świetlicy)
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu do puszek na pomoc powodzianom zebraliśmy rekordową sumę w kwocie: 3031,50 zł, ponadto z dochodu uzyskanego z Parafiady „Ziemniak 2024” na poszkodowanych w wyniku tego kataklizmu przesłaliśmy na konto Caritas Polska kwotę 4000 zł – ca daje łączną kwotę ponad 7 tyś. Jeszcze raz wielkie Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  8. Dziękuje rodzinom za posprzątanie naszych i jeśli to możliwe proszę o przygotowanie w naszych świątyniach dekoracji październikowych, które zaakcentują temat modlitwy różańcowej.