1. W tym tygodniu zakończymy rok szkolno-katechetyczny: mszą świętą o godz. 9.00 w kościołach w czwartek 19 czerwca (środa) w Karsiborze i 20 czerwca (czwartek) w Dębołęce.
  2. Liturgia w tym tygodniu: poniedziałekKarsibór. 17.00 (pogrzebowa)   wtorek  – Rudki 17.00; środaKarsibór: godz. 9.00 (msza szkolna) czwartek:  Dębołęka: godz. 10.00 (msza szkolna)  oraz o godz. 17.00;   w piątekKarsibór oi godz.  17.00 (po mszy Litania do NSPJ) ; Laski Wałeckie w sobotę o  godz. 17.00 (msza niedzielna).
  3. Odpowiadając na liczne prośby rodziców dzieci z obecnych klas drugich podaję datę Pierwszej Komunii dla obu naszych szkół: Karsibór 17 maja 2025 godz.12.00 (sobota). Rocznica Pierwszej komunii 18 maja 2025 godz. 10.00 (niedziela)
  4. Kancelaria parafialna nie będzie czynna w tym tygodniu (w sprawach ważnych proszę się o wcześniejszy kontakt)
  5. Dziś po mszy istnieje możliwość złożenia ofiary do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Kształcenie w naszej Diecezji
  6. Rodziców uczniów klas 8 (kończących Szkołę Podstawową), informuję, że uczniowie tych klas otrzymają dodatkowe świadectwa z religii, które mogą być potrzebne do wglądu katechetom ze szkół średnich.
  7. Spotkanie Parafialnej Caritas odbędzie się 25 czerwca (wtorek) o godz. 18.00 w Rudkach w domu parafialnej. Na spotkaniu omówimy sprawy bieżące i kwestie z podjęciem decyzji o organizacji „PARAFIADY” w Dębołęce.
  8. Dziś po mszy można odbierać deklaracje dla kandydatów do bierzmowania (dotyczy uczniów klas 7 Szkoły Podsatwowej)
  9. Rudki: serdecznie dziękuję za wpłaty na nagłośnienie i tabernakulum. W minionym tygodniu na tabernakulum wpłacono 1000 zł. (obecnie posiadamy kwotę 1600 zł) Na nagłośnienie dotychczas zebrano 17.800, Obecnie z dofinansowaniem z Kurii –  na ten cel posiadamy 22.800 zł.
  10. Dziękuję rodzinom sprzątającym nasze świątynie. Po mszy nowy numer Gościa Niedzielnego