1. Msze św. w tym tygodniu: poniedziałek w Karsiborze 17.00 (popogrzebowa); środę w Golcach o godz. 17.00; czwartek w Dębołęce o 17.00 ;  piątek w Karsiborze o 17.00   w sobotę  w Rudkach  o 16.00  nie będzie mszy w Laskach Wałeckich zapraszam na msze do Dębołęki w niedzielę lub do Górnicy.
  2. Kancelaria parafialna czynna w czwartek o 18.00 – 19.00.
  3. W najbliższą sobotę 13 lipca o godz.16.00 w kościele parafialnym w Rudkach odbędzie się msza św. dziękczynna w intencji odbytej w maju br. parafialnej Pielgrzymki do Kalisza i Częstochowy. Po mszy spotkanie na placu rekreacyjnym w Rudkach (przy tzw. „grzybku”) Zapraszam chętnych do udziału w tej mszy dziękczynnej, a w sposób szczególny uczestników wspomnianej Pielgrzymki.
  4. Golce: udało się przedłużyć do 15 lipca termin złożenia ostatecznej dokumentacji do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Ponadto pragnę poinformować iż z Urzędu Marszałkowskiego otrzymaliśmy dotację w kwocie 50 tyś. zł. To jednak sprawia że ponownie będziemy musieli aneksować umowę którą podpiszemy z Ministerstwem po 15 lipca.. W miesiącu maju i czerwcu  na remont kościoła wpłacono kwotę 1410 zł (w tym wpłaty na konto) – obecnie posiadamy 9120 zł. Dziękuję za wszelkie ofiary na remont świątynii.
  5. Rudki: w minionym tygodniu na zakup nowego tabernakulum wpłacono 277 zł (w tym 47 zł – puszka kościelna) od początku zbiórki 4127 zł. Bóg zapłać.
  6. Dziękuję za posprzątanie świątyń. Po mszy do nabycia Gość Niedzielny. Witam przybyłych gości – i życzę wszystkim miłego wypoczynku.