1. Przeżywamy dziś 20 niedzielę roku liturgicznego.

1. Dziś w Kościele filialnym w Dębołęce suma odpustowa (po mszy można zakupić ciasto i pierogi)

1. Msze św. w tym tygodniu: środa w Golcach o 17.00;  piątek  w Karsiborze o 17.00;  w sobotę w  Dębołęce  o 13.00 (chrzest) w Karsiborze o 15.00  (chrzest) i o godz. 16.00 w Rudkach (msza ślubna)  w  Dębołęce  o 17.00 (msza niedzielna) W Laskach Wałeckich  niedziela o godz.11.30.

1. Trwa miesiąc sierpień – zachęcam do podejmowania postanowień abstynenckich i modlitwy w intencji: o wyzwolenie z wszelkich nałogów i zniewoleń, naszych bliskich, znajomych i rodaków.

1. Dziękuję za posprzątanie świątyń (za dekoracje na Uroczystość Wniebowzięcia NMP w naszych świątyniach) . Bóg zapłać za wszelkie ofiary (w Rudkach na tabernakulum – złożono 294 zł w tym 44 zł to ofiary ze świeczek).

1. Po mszy do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego