1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca: po mszach zmiana tajemnic różańcowych .  W miesiącu październiku modlimy się o ducha modlitwy dla naszych rodzin, a zwłaszcza o umiłowanie modlitwy różańcowej ”.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XXIV Dzień Papieski pod hasłem: Jan Paweł II. Ewangelia starości i cierpienia. Tradycyjnie w ramach tego dnia we wszystkich kościołach i w miejscach publicznych Polski dokonuje się zbiórka na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Również i my włączamy się tę akcję. Po mszy młodzież z naszej Parafii będzie prosić o wsparcie poprzez złożenie dobrowolnej ofiary do specjalnych puszek. Zbiórka środków na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” stanowi od 24 lat „żywy pomnik”, który Polacy budują Ojcu Świętemu.
  3. Jutro (7.X) przypada wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Zapraszam wszystkich wiernych. do kościoła do Karsiboru na msze św.  podczas której odbędzie się  poświęcenie różańców dzieciom komunijnym . Przed mszą o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe. Po mszy spotkanie rodziców dzieci komunijnych.
  4. Msze św. w tym tygodniu: w poniedziałek w Karsiborze 18. 00: wtorek : Dębołęka godz. 10.00 (popogrzebowa) środa NIE MA MSZY; czwartek  Dębołęka – godz. 16.30 (różaniec ) 17.00 msza św;  w  piątek  w Karsiborze  godz. 16.30 (różaniec). 17.00 msza św.  w sobotę: Msza w  Laskach  Wałeckich godz. 17.00 (msza niedzielna)
  5. Dziś po mszy w zakrystii będzie można zabrać ze sobą kartki na wypominki. Będą również dostępne za w następne dni października. Wypisani zmarli będą odczytywani podczas wypominkowych nabożeństw w miesiącu listopadzie.
  6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania (przychodzimy z różańcami) w Rudkach – godz. 16.00.
  7. Rudki: w tym tygodniu we wtorek lub w środę rozpoczną się prace związane z montażem i wymianą nowego nagłośnienia. (koszt 39000 zł). Bóg zapłać za wsparcie materialne tego przedsięwzięcia i za systematyczne wpłaty.
  8. Golce: w piątek o godz. 11.00 została wyłoniona najlepsza oferta spośród tych które zostały nadesłane w ramach zapytań ofertowych w rządowym programie ochrony zabytków Polski Ład. Zawiadomienie o wyborze najkorzystniej oferty jest podane na stronie internetowej parafii. Dziękuje za złożone i wciąż składane ofiary
  9. Karsibór: trwają prace remontowe w kościele (wymiana okien) Również serdecznie dziękuje za ofiary składane na ten cel.
  10. Dziękuję wszystkim, którzy sprzątali świątynie – Bóg zapłać za dekoracje październikowe w naszych kościołach.. Po mszy do nabycia nowy numer nr Gościa Niedzielnego